Skip to content
Sök

Kontakt

Här finner du kontaktuppgifter till föreningens förtroendevalda och anställda. Du finner också kontaktuppgifter om du klickar dig vidare via "Våra verksamheter" i menyn. För generella frågor finns ett kontaktformulär längst ner på sidan

Styrelser

Föreningsstyrelsen

Styrelsen kan nås på följande e-postadress: styrelse@kfum.nu

Inom parantes anges hur länge (till vilket årsmöte) personen är vald för sitt förtroendeuppdrag.

  • Helena Lewandowska

    Ordförande (2022)
    helena.lewandowska@kfum.nu

  • Emma Andersson

    Ledamot (2023)

  • Erik Nilsson

    Ledamot (2022)

  • Lars Silver

    Vice Ordförande (2022)

  • Lina Hedlund

    Ledamot (2022)

    lina.hedlund@kfum.nu

  • Marie Malmberg

    Ledamot (2022)

  • Marie-Charlotte Nilsson-Hegetorn

    Ledamot (2023)

  • Mattias Lundsten

    Ledamot (2021)
    Personalrepresentant

  • Per Nilsson

    Ledamot (2022)

Sektionsstyrelser

Kontaktuppgifter till ordföranden och lista över förtroendevalda i våra sektionsstyrelser hittar du i vår kunskapsbas.

  • Aequalis

    aequalis@kfum.nu

  • Basket

    basket@kfum.nu

  • Klättring

    klattring@kfum.nu

  • Norrbyskär lägergård

    styrelse.norrbyskar@kfum.nu

  • Nydala lägergård

    nydala@kfum.nu

  • Volleyboll

    styrelse.volleyboll@kfum.nu

Kanslipersonal

Valberedning och revisorer

  • Valberedning

    valberedning@kfum.nu

  • Föreningsrevisor

    carl-henrik.lindmark@manick.se

  • Auktoriserad revisionsbyrå

    PWC